Турбіна BorgWarner

ремонт турбін BorgWerner у львові турбо сервіс

Турбіна BorgWarner Inc виробництво

BorgWarner Inc. — американський постачальник запчастин до автомобілів зі штаб-квартирою в Оберн-Хіллз, штат Мічиган. Серед виробників турбін: HOLSET, KKK, SCHWITZER, HITACHI, IHI, Garrett , Mitsubishi, KKK, Melett. BorgWarner займає чільне місце. Компанія має виробничі потужності на 96 об’єктах. У 24 країнах світу та має близько 50 000 співробітників. BorgWarner є одним з 25 найбільших постачальників автозапчастин у світі. Фредерік Ліссальде є генеральним директором BorgWarner Inc. з 1 серпня 2018 р

Сегмент Air Management розробляє та виробляє продукти для покращення економії палива, зменшення викидів та підвищення продуктивності. Технології сегмента Air Management включають: турбонагнітачі, eBoosters, eTurbos

Компанія BorgWarner постачає повний перелік комплектуючих для турбін. Ремкомплект турбіни BorgWarner це: геометрія турбінисервопривідактуатора турбіникартридж турбіни.

Турбіна BorgWarner VTG

Турбіна BorgWarner використовуються практично у всіх марках автомобілів, що є чудовим доказом високої якості продукції BorgWarner Inc. Якість турбін BorgWarner та ціна, це одне з найкращих співвідношень ціни та якості.
BorgWarner виробляє турбіни зі змінною геометрією VTG. Залежно від виробника механізм, що описується цією абревіатурою, має різну назву. Для Mitsubishi це VG, Garrett це VNT, а для BorgWerner це VTG . Використовувалася та ж процедура, що і для двигунів із самозайманням та безпосереднім упорскуванням – та сама технологія називалася по-різному, щоб підкреслити індивідуальність бренду виробника. Ці скорочення можна розшифрувати як Variable Geometry, Variable Turbinen Geometrie та Variable Nozzle Turbine. Усі вони означають одне. Змінна геометрія вихлопу на роторі турбокомпресора. BorgWerner турбіна були одні з перших, оснащених цією системою. Про систему VTG в основному позитивні відгуки.
Турбокомпресор, на відміну від механічного компресора, не використовує роботу двигуна як привод компресійного колеса, що відповідає за створення тиску і стиснення повітря. Турбіна живиться від енергії вихлопних газів. Вихлопні гази від двигуна надходять на ротор турбіни, але в турбінах VTG, удосконалених конструкціях, оснащених лопатками зі змінною геометрією, замість безпосередньо на ротор, гази, спочатку надходять на лопатки зі змінною геометрією, що змінює кут влучення вихлопних газів, на лопаті ротора. Зменшення прохідного зазору, викликане зменшенням кута установки лопаток, викликає (без зміни тиску) збільшення швидкості потоку газів, що відпрацювали. В результаті затримка, що виникає між збільшенням оборотів двигуна та реакцією турбоями, практично усунена (або настільки мала, що не помітна для водія).

Яка конструкція BorgWerner турбін зі змінною геометрією

Геометрія системи VTG, що змінюється, управляється декількома взаємодіючими пристроями. І складається з:

вакуумний насос, вакуумний резервуар, клапан N75, актуатор (тобто пневматичний привід, що використовується для переміщення штанги), штанга зі струною, закріпленою в рухомому кільці, зчеплені з кільцем рухомі лопаті – змінюють кут під дією руху кільця.
Кожна деталь повинна гарантувати правильну роботу турбокомпресора зі змінною геометрією.

Але за що вони відповідають?

Вакуумний насос відповідає за створення вакууму, що накопичується в резервуарі.

Штанга, що переміщується серво приводом, повинна змінювати своє положення практично без опору, тому виявлення пошкоджень геометрії, що змінюється в такому випадку, як пошкодження приводу, заїдання лопаті або засмічення нагаром, дуже легко діагностується – за наявності будь-якого опору при переміщенні лопаток турбіни – відправте турбіну на реставрацію.

Ремонт турбін BorgWerner

Клапан N75 використовується для управління турбокомпресором найбільш виконавчим способом – відкриттям та закриттям, він використовує вакуум, накопичений у резервуарі, для переміщення виконавчого механізму, а отже, стрижнів та лопатей.
Необхідно згадати клапани регулювання тиску BOV та WG, які в сучасних турбокомпресорах є стандартом, що використовується багатьма виробниками, у тому числі і BorgWerner. Ці клапани регулюють тиск на гарячій та холодній сторонах турбокомпресора. Blow Off Valve – це клапан, який відповідає зниження тиску за стиснення, тобто. на холодному боці.

Найчастіше він використовується, коли ми закінчуємо рух на високій швидкості і нам зараз не потрібне стиснене повітря в заряді. Перепускний клапан – це клапан на гарячій стороні, який відповідає за захист турбокомпресора від надмірного наддуву вихлопних газів та розриву корпусу. Інформацію про більшість турбін BorgWerner можна знайти у нашому каталозі.

Поширені помилки в турбінах BorgWerner із змінною геометрією

Несправності турбіни із змінною геометрією VTG, VNT або VG не є великою рідкістю. Пам’ятайте, що вихлопні гази двигуна, повні домішок, використовуються для приводу турбонагнітачів. Таким чином, турбонагнітач може накопичувати вуглецеві відкладення, які можуть блокувати лопатки турбіни. Крім того, через нагар всередині корпусу збільшується опір руху, через що турбіна сильніше нагрівається і, як наслідок, може мінералізувати синтетичну олію, що використовується для змащування сердечника CHRA.

Ще одна несправність, що впливає на роботу турбокомпресора, – це пошкодження кілець ущільнювачів. У зв’язку з тим, що температура всередині турбокомпресора перевищує навіть 900 градусів Цельсія, зі зрозумілих причин використовувати ущільнення з еластомерів неможливо, тому їх функцію взяли спеціальні кільця, звані динамічними герметиками. Вихід із ладу ущільнення є однією з найбільших небезпек для турбокомпресорів.

турбіна BorgWerner ремонт діагностика львів турбо сервіс
турбіна починає “гнати” масло

Ризик пошкодження двигуна, коробки передач, самої турбіни, самозаймання двигуна і навіть вибуху автомобіля- це все можливі проблеми через турбокомпресор.

Як таке може статися?

Октанові числа, що характеризують різні сорти бензину, забезпечують захист від детонаційного згоряння, до якого бензиновий двигун дуже чутливий. Однак дизельний двигун набагато ресурсніший і його не лякають детонації (до деякої міри), а як паливо, для такого двигуна може бути все, що горить і дає енергію. Тому згоряння синтетичного моторного масла, що потрапило інтеркулером через негерметичність динамічного ущільнення, в камеру згоряння, в наслідлк чого утворюється багато білого диму. Це не зруйнує двигун, принаймні не відразу. Але натомість це призведе до його неконтрольованого прискорення (набирання обертів). Дуже велика кількість білих вихлопних газів, що утворюються при згорянні мастила, потрапляє на ротор турбокомпресора, ще більше прискорюючи його, і таким чином ще більше олії надходить на компресійне колесо та двигун. Цикл буде повторюватися, що неодмінно призведе до пошкодження турбокомпресора, двигуна або коробки передач.

Спеціалізований сервіс з ремонту турбін BorgWerner

Щоб убезпечити себе від подібних небезпек, зверніть увагу на турбокомпресор. Його реставрація і відновлення не можна порівняти з вартістю нового. Вартість нового турбокомпресора становить від 30 000 до 50 000 грн., а вартість ремонту такої турбіни складе в межах 3 500-4 500 грн. Враховуючи таке співвідношення цін, реставрація дуже хороше, в економічному плані, рішенням.

ВАЖЛИВО! При виборі турбо сервісу, якому довіримо ремонт турбіни, варто керуватися фаховістю та відповідальністю сервісу, а не шукати де дешевше.


?Мотор сервіс Львів – реставрація деталей двигунів, металообробка


Для досягнення ідеального балансу необхідно використати спеціалізоване обладнання. Крім того, очищення деталі від нагару вимагає використання спеціальних машин для очищення, а також виявлення мікроушкоджень із застосуванням цифрових мікроскопів. І, на жаль, дрібніші майстерні не можуть собі цього дозволити. Також варто зазначити, що BorgWerner пропонує своїм клієнтам турбіни BWOR. Це означає, що якщо ми надішлемо турбіну BorgWerner на реставрацію. То ми отримаємо відновлену на заводі (BorgWerner Originaly Remanufactured) турбіну за набагато нижчою ціною. На цю турбіну розповсюджується гарантія, ідентична гарантії на нові турбіни BorgWerner.

?Ціни на ремонт турбін

Тому можна з повною відповідальністю заявити, що ремонт турбін BorgWerner дає чудові результати та є ефективним.


✅Ремонт турбокомпресора – що варто знати?

✅Робоча турбіна- чистий повітряний фільтер

✅Як правильно експлуатувати автомобіль з турбіною