Поширені запитання

 • Про ціну ремонту

  Дивись розділ ціна

  Для того щоб отримати більш точну ціну, будь-ласка звертайтесь – 098 0000 470

 • Сервіс з доставки турбіни

  Вам потрібно подати заявку або зателефонувати 098 0000 470. Передати турбіну новою поштою і оплатити ремонт турбіни коли отримаєте її з поворотом.

 • Про гарантію

  Гарантія на відремонтовані турбіни 6 місяців. Для того щоб гарантія діяла потрібно ретельно виконувати умови гарантії.

  Чому ми не надаємо гарантію наприклад 2 роки або 3 роки. Відповідь проста виробники запчастин, а також виробники турбін дають гарантію на свої вироби 6 місяців. 6 місяців гарантії достатньо щоб виявився дефект у запчастині або в самому ремонті турбіни.

  Однак якщо Ви недотримуєтесь основних принципів експлуатації автомобіля з турбіною то Ваш випадок може бути не гарантійним.

  Ми зацікавленні щоб Ваша турбіна працювала!

 • Про терміни

  Ремонт турбіни звичайно триває два дні, однак в окремих випадках ми можемо зробити турбіну за один робочий день. Все залежить від складності ремонту та наявності запчастин.

  Зробіть Ваш запит і ми вкажемо терміни. Або телефонуйте 098 0000 470

 • Про обладнання

  На нашій виробничій базі у Львові є все обладнання для ремонту турбін будь якої складності. Ми виконуємо ремонт з заміною картриджа, так і складніші ремонти з відновлення ротора та балансування геометрії.

 • Про діагностику

  Ми проводимо діагностику турбіни на автомобілі (для цього Вам потрібно записатись на діагностику та приїхати до нас пасічна 127), або безпосередньо самої турбіни (привезіть або передайте нам турбіну).

  Дізнатись ціну діагностики турбіни на автомобілі +38 098 0000 127

  Дізнатись ціну діагностики турбіни демонтованої +38 098 0000 470

Ремонтуємо турбіни всіх марок

Марки авто з якими працюємо