Поширені запитання

 • Про ціну ремонту

  Дивись розділ ціна

  Для того щоб отримати більш точну ціну, будь-ласка звертайтесь – 098 0000 470

 • Сервіс з доставки турбіни

  Вам потрібно подати заявку або зателефонувати 098 0000 470. Передати турбіну новою поштою і оплатити ремонт турбіни коли отримаєте її з поворотом.

 • Про гарантію

  Гарантія на відремонтовані турбіни 6 місяців. Для того щоб гарантія діяла потрібно ретельно виконувати умови гарантії.

  Чому ми не надаємо гарантію наприклад 2 роки або 3 роки. Відповідь проста виробники запчастин, а також виробники турбін дають гарантію на свої вироби 6 місяців. 6 місяців гарантії достатньо щоб виявився дефект у запчастині або в самому ремонті турбіни.

  Однак якщо Ви недотримуєтесь основних принципів експлуатації автомобіля з турбіною то Ваш випадок може бути не гарантійним.

  Ми зацікавленні щоб Ваша турбіна працювала!

 • Про терміни

  Ремонт турбіни звичайно триває два дні, однак в окремих випадках ми можемо зробити турбіну за один робочий день. Все залежить від складності ремонту та наявності запчастин.

  Зробіть Ваш запит і ми вкажемо терміни. Або телефонуйте 098 0000 470

 • Про обладнання

  На нашій виробничій базі у Львові є все обладнання для ремонту турбін будь якої складності. Ми виконуємо ремонт з заміною картриджа, так і складніші ремонти з відновлення ротора та балансування геометрії.

 • Про діагностику

  Ми проводимо діагностику турбіни на автомобілі (для цього Вам потрібно записатись на діагностику та приїхати до нас пасічна 127), або безпосередньо самої турбіни (привезіть або передайте нам турбіну).

  Дізнатись ціну діагностики турбіни на автомобілі +38 098 0000 127

  Дізнатись ціну діагностики турбіни демонтованої +38 098 0000 470

 • Що таке терміновий ремонт турбіни?

  Терміновий ремонт включає в себе: заміну або ремонт картриджа, геометрії і актуатора, при умові, що запчастини є в наявності і дана турбіна не потребує механічної обробки і тд.
  Також, такий терміновий ремонт турбіни за 5 год можливий при знятій турбіні. Коли турбіна на автомобілі, то час збільшується в залежності від конструкції даного автомобіля.
  Вартість термінового ремонту збільшується на 20% за інвідуальну роботу та підхід

 • Як правильно обслуговувати авто, якщо на ньому встановлена турбіна?

  Для того, щоб ваша турбіна служила довго, важлива правильна експлуатація та якісне обслуговування. В першу чергу, потрібно вчасно міняти мастило в двигуні. Мастило повинне бути якісним. На роботу турбіни вливають багато інших систем, тож якщо ви хочете, аби турбіна завжди працювала в оптимальному режимі, потрібно регулярно перевіряти вакуумну і паливну системи. Також прямий вплив на роботу турбіни має клапан управління(N-75), при його несправності може клинити геометрія турбіни, а це в свою чергу приведе до швидкого виходу з ладу картрижда. Обов’язково проводьте регулярну профілактичну діаностику турбіни, щоб уникнути більших витрат. Наш сервіс з радістю допоможе вам знайти всі несправності, які впливають на ресурс вашої турбіни і зекономить ваші гроші.

 • Скільки часу буде працювати відреставрована турбіна?

  Якщо при ремонті ви міняєте всі основні компоненти турбіни, тобто не лише картридж, а і геометрію, або ж вестгейт, тоді ресурс вашої турбіни буде практично такий самий, як у нової. Звичайно, важливо використотувати лише якісні деталі при ремонті. Наш сервіс замовляє лише найкращі деталі для ремонту вашої турбіни, тож при виникненні підозри на несправність турбіни, обов’язково звертайтесь до нас, ми завжди готові вам допомогти

Ремонтуємо турбіни всіх марок

Марки авто з якими працюємо