Турбіни Schwitzer

ремонт турбін Schwitzer

Давайте спробуємо розібратися то що краще ремонтувати турбіну Schwitzer чи всеж таки купити новий турбокомпресор. І справді, щоб відповісти на це питання потрібно брати до уваги не тільки фінансову складову але й і технічну. Але для початку давайте розберемося у конструкції турбін Schwitzer, а також довідаємось про виробника та історію турбокомпресорів Schwitzer, і після цього зробимо висновок. Висновок можете прочитати зразу нижче 🙂

Конструкція турбін Schwitzer

Турбіна Schwitzer (як і інші турбокомпресори) – це механізм з відносно простою конструкцією. Цей механізм складається з компресійного колеса (крильчатки) та крильчатки турбіни котрі встановлені на одному загальному валу. Обидві крильчатки обертаються одночасно. Перша крильчатка встановлена у вихлопній системі. Вихлопні гази двигуна приводять у рух колесо-турбіну. Друге робоче колесо вбудоване в систему впуску. Це робоче колесо стискає повітря і під тиском вводить його в двигун. Оскільки обидві крильчатки підключені один до одного, чим більше вихлопних газів, тим швидше обертаються колесо турбіни і тим швидше обертається колесо компресора і тим більше повітря вводиться в двигун. В результаті ми отримуємо ефективну роботу двигуна.

Турбіни Schwitzer конструктивно подідяються на турбіни зі змінною геометрією і без неї. Ремонт турбін зі зміною геометрією вимагає від майстерні кращого обладнання та більшої кваліфікації майстрів

схема турбіни Schwitzer зі зміною геометрією
Турбіна Schwitzer зі змінною геометрією


⭐️”Львів Турбо Сервіс” ось вже більше десяти років займається професійним ремонтом турбін⭐️


Виробник турбін Schwitzer. Історія

Турбіни виробника Schwitzer для двигунів внутрішнього згорання переважно усіх автомобільних марок виробляє компанія BorgWarner.

Перший турбонагнітач Schwitzer був виготовлений 90 років тому, а у 1954 році запущене серійне виробництво турбін Schwitzer.

Виробник не стоїть на місці. Останіми техдосягненями є зокрема турбіни з двоступеневою системою стиснення, з компресійними титановими колесами та технологія котра позволяє турбінам працювати у над високих температурних режимах понад 1050 С, і також гібридні компремори з електроприводом.

турбіна Schwitzer розігріта до червоного через над високі температури
Турбіна Schwitzer може працювати від вихлопних газів котрі мають температуру понад 1050 С

Спеціалізована майстерня з ремонту турбін Schwitzer

Давайте тепер розберемося то щож вибрати ремонт турбокомпресора, а може краще купити нову?

Безумовно тут кожен буде вибирати те що йому більше до вподоби, але візьміть до уваги наступне.

Ціна питання. Новий турбокомпресор коштуватиме в районі 30 000-50 000 грн. Ремонт турбіни Schwitzer вам обійдеться від 4 500 -10 000 грн.

Отож в економічному плані, ремонт турбіни має сенс. Але не поспішайте не все так просто. Як ми говорили вище виробництво турбін Schwitzer є високотехнологічним і ремонт теж повинен відповідати високим стандартам.

ВАЖЛИВО ❗️ При виборі турбо сервісу, якому довірите ремонт турбіни, варто керуватися фаховістю та відповідальністю сервісу, а не шукати де дешевше.

Щоб ремонт турбіни був найкращим і турбіна могла б відповідати після реставрації заводським стандартам. Важливо використовувати спеціалізоване обладнання. Очищення турбіни від нагару вимагає використання спеціальних машин для очищення, а також виявлення мікроушкоджень із застосуванням цифрових мікроскопів. Менші майстерні не можуть дозволити собі таке обладнання.

Ще одним не прямим фактором в сторону ремонту є те, що виробник Schwitzer пропонує своїм клієнтам реставровані турбокомпресори після заводського відновленя турбіни (Remanufactured) і дає на таку турбіну гарантію виробника.


“Львів Турбо Сервіс” пропонує своїм клієнтам тільки оригінальні запчастини або заміники високої якості. А також гарантію на ремонт та запчастини. ?

?Будь-ласка дізнайтесь ціни на ремонт турбін


Висновок: можна з повною відповідальністю заявити, що ремонт турбін Schwitzer дає чудові результати та є ефективним. Рекомендуємо❗️


?Мотор сервіс Львів – реставрація деталей двигунів, металообробка


✅База знань-Львів Турбо Сервіс

✅Робоча турбіна- чистий повітряний фільтер

✅Як правильно експлуатувати автомобіль з турбіною