Турбо Сервіс етапи та послідовність виконання робіт  

Турбо Сервіс етапи та послідовність виконання робіт

Послідовність та етапи робіт з ремонту та реставрації турбін до легкових та вантажних авто. 

Роботи по ремонту турбіни проводимо за наступними послідовністю:

  1. Попередня оцінка стану турбіни та визначення причин виходу з ладу; розбір, високоефективна мийка в закритій камері, піскоструменева очистка деталей.
  2. Оцінка стану зносу турбіни та придатності деталей до подальшого використання: виконується інструментальним методом з проведенням ряду замірів, точність яких становить 0,005мм. Реставраційно-відновні роботи виконуються на високоточному обладнанні та станках швейцарського та німецького виробництва.
  3. Наступним важливим етапом є перший етап робіт з динамічного балансування – балансування ротора – серця турбокомпресора та системи в зборі з компресійним колесом, від чого залежить подальша працездатність агрегату в цілому. Зборка серцевини турбіни (т.зв. картриджа): відповідальний етап робіт, що потребує особливих професійних навиків, є вимогливим до чистоти та ретельних точних замірів, та як всі дані замірів вносяться до Паспорту турбіни, що зберігається впродовж діючого гарантійного терміну на виріб, і фіксує всі виконані процедури та технічні дані вузла. Без балансування ремонт турбіни не можна рахувати якісним!
  4. Другий етап динамічного балансування, добалансування картриджа – процес усунення залишкового та збірного дисбалансів системи обертання ротор-компресійного колеса та перевірка герметичності вузла.
  5. Далі – збирання цілого агрегату, турбокомпресора.
  6. Третій етап балансування – високообертове балансування на обертах, що сягають критичних значень, визначених для кожної моделі турбіни, і сягають 60000-80000 об/хв для вантажних, і 150000-220000 об/хв для легкових авто. Турбіни, оснащені системами регулювання продуктивності (клапан Westgate, змінна геометрія) підлягають додатковим настройкам: які виконуються на спеціальному стенді, який імітує умови роботи турбіни. Постійне оновлення ПЗ стенду Turborail містить заводські параметри 1500 турбокомпресорів, і дає змогу настроювати та регулювати активатори як пневматичного так і електронно-пневматичного типу, а також програмувати активатори з сервоприводом та електронним керуванням.
  7. Монтаж турбіни на автомобіль. Монтаж турбіни на автомобіль вимагає теж деяких навиків. 
  8. Видача гарантії на 6 місяців, без урахування пробігу, та паспорту з даними про балансування турбіни.

Даний опис процесу ремонту турбін в Турбо Сервісі вул. Пасічна 127 є лише стислою вибіркою складного відповідального процесу, який здійснюється за участю кваліфікованих фахівців на високоточному та високотехнологічному обладнанні з використанням прогресивних методів, інструменту та технологій. І тільки вдале поєднання цих факторів є запорукою результату – якісного, надійного, довговічного та відповідного до заводських параметрів продукту – турбіни вашого автомобіля. 

На що варто звернути при першому запуску двигуна після ремонту або заміни турбіни.

Процес заміни турбіни починається ще до його розбирання. На самому початку варто не забути промити масляну систему, а також перевірити тиск масла і прохідність магістралей, що його подають. Разом із заміною турбіни слід замінити і інтеркулер, тому що старий елемент неможливо добре та якісно промити. Перед встановленням нової турбіни варто перевірити стан всіх кришок, особливо від маслопроводу. Пам’ятайте, що немає нічого гіршого для двигуна, ніж т.зв. сухий запуск, тобто запуск автомобіля з недостатньою кількістю масла. Запам’ятайте наведену вище пораду, і заміна або ремонт турбіни обов’язково пройде добре.


Якщо ваша турбіни таки вийшла з ладу, фахівці Турбо Сервісу по вул. Пасічній, 127 усунуть несправність за короткий час і з гарантією на виконану роботу.


ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ для консультації з фахівцем Турбо Сервісу мотор