Чи бере масло пошкоджена турбіна?

Чи бере масло пошкоджена турбіна?

Так, пошкоджена турбіна споживає масло, оскільки всередині пошкодженого компонента утворюються дуже високі температури та підвищене тертя. Підвищена витрата масла також може статися через неправильний рівень тиску в корпусі турбіни або компресора. Це досить небезпечне явище, яке може привести до поломки підшипників турбіни. Більше того, відсутність масла може призвести до несправності та заїдання компонентів. Основним симптомом, який повідомляє про витік масла з турбіни, є підвищена витрата масла, а також наявність масляної плями під автомобілем.

Симптоми поломки турбіни – Симптоми поломки бензинової турбіни

Найважливішим симптомом, який вказує на поломку турбіни, є помітне зниження потужності. Напевно кожен водій помітить цей момент – тоді ми відчуваємо, що машина втратила потужність і вже не так прискорюється. Кожен слід масла на турбіні або під турбіною повинен насторожити користувача автомобіля. У автомобілях з турбонаддувом іноді виникає ситуація, коли в циліндри не надходить достатньо повітря для належного спалювання палива. Про це свідчить чорний і густий дим, а також згадане вище зниження потужності двигуна. Більш того, будь-який незвичайний звук, який раптово починає видавати двигун, повинен викликати занепокоєння. Такі шуми як виття, свист або звук тертя металу можуть також свідчити про несправність турбокомпресора.

З турбіни підтікає масло – чи це проблема? Підтікання масла після ремонту турбіни.

Теоретично, якщо все працює належним чином, масло не може витекти з турбокомпресора, тому що система ущільнень запобігає цьому. Витік масла з турбонаддува може бути викликаний коливаннями тиску в системі турбонаддуву, який найчастіше спричинений втручанням у конструкцію вихлопної системи. Ситуація, коли з турбокомпресора витікає масло, може також виникнути, коли в системі занадто багато мастила. Трапляється і так, що масло підтікає після заміни компонента, і це може бути викликано неправильно виконаною заміною, а також накопиченим маслом, яке витекло зі старого компонента.

Втрата масла через турбіну – які можуть бути причини

Витік масла з турбокомпресора може бути викликаний декількома факторами, основним з яких є неправильний тиск в корпусі компресора і турбіни. Майте на увазі, що такі втрати масла можуть спричинити катастрофічне пошкодження підшипникових систем і виникнути протягом декількох секунд після початку роботи турбіни. Якщо турбіна встановлена ​​правильно, через неї не повинно витікати масло, однак бувають ситуації, коли витікання все ж можливе. Найпоширенішими причинами витоку масла з турбіни є: погана якість або старий сердечник (вал турбокомпресора), занадто високий тиск масла, неправильний тиск у корпусі турбіни, забруднений повітряний фільтр і занадто багато масла в масляному картері.


Якщо ваша турбіни таки вийшла з ладу, то фахівці Турбо Сервісу по вул.Пасічній, 127 зможуть усунути несправність за короткий час і з гарантією на виконану роботу.


ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ для консультації з фахівцем Турбо Сервісу мотор