Ваш дизель має проблему з турбіною? Подивіться на симптоми

Побутує думка, що турбіна це не надійний механізми в автомобілі. Однак хочемо запевнити Вас, що турбіна це дуже міцний та надійний агрегат. І незважаючи на роботу в дуже екстремальних умовах, термін її служби дійсно великий. Однак, турбіна як і дизельний двигун, потребує належної експлуатації і тоді вона буде служити довше і надійніше.

Ваш дизельний двигун втрачає потужність- це може бути через турбіну.

Одним із характерних симптомів несправності турбіни є втрата потужності двигуна. Це можна відчути, коли ваш дизель прискорюється не так швидко, як раніше. Це може бути виною, наприклад, пошкодження картриджа турбіни, або втрата щільності та падіння тиску нагнітання турбокомпрессора. На додаток до помітного падіння потужності, з-під капота також можуть лунати тривожні звуки.

З вихлопної труби йде чорний дим, чи це проблема в турбіні?

Ще одним симптомом, який досить легко помітити, є підвищена димність вихлопних газів. Колір диму дозволяє заздалегідь визначити тип несправності. Як синій, так і чорний дим можуть свідчити про несправність турбіни.

Хоча чорний дим з вихлопної труби дизеля може свідчити про пошкодження форсунок, а отже паливної системи, однак і дуже часто цей симптом викликаний саме несправністю турбіни. Через недостатню кількість повітря, яке подається в камеру згоряння, паливо не згорає повністю, і тоді утворюється характерний чорний дим.

Записатись на діагностику турбіни та паливної системи мотор