Ремонт турбін Sprinter

Комерційні автомобілі завжди цінувалися підприємцями та перевізниками, і одним з найпопулярніших таких авто є Мерседес Спрінтер. Цей невтомний працівник ось уже багато років, зарекомендував себе як надійний, витривалий комерційний автомобіль С класу. “Львів Турбо Сервіс” надає комплексну діагностику та ремонт турбіни Спрінтер у Львові.

✅ Телефонуйте нам зараз❗️ Довірте турботу про ваше авто професіоналам ❗️ Ми підберемо зручний для зустрічі час і в короткі терміни усунемо проблеми з турбіною. 

Типи турбін, які ми ремонтуємо

Дизельні і бензинові двигуни Дизельні і бензинові двигуни
Для грузових автомобілів Для грузових автомобілів
Для будівельної і сільськогосподарської техніки Для буд і сільгосптехніки
Для суден і яхт Для суден і яхт
Для дорожньої техніки Для дорожньої техніки
Для автобусів і дорожнього транспорту Для автобусів і дорожнього транспорту
Для дизельних установок Для дизельних установок
Системи з двома і трьома турбінами Системи з двома і трьома турбінами
Для грузової техніки Для грузової техніки
Для кранів і екскаваторів Для кранів і екскаваторів

Переваги звернення до нас

30 років досвіду Досвід ремонту автомобілів - 30 років. Ми дорожимо своєю репутацією!
ремонт будь якої турбіни Ремонт будь-якої турбіни! Сучасна апаратура на власній виробничій базі дозволяє нам виконувати роботу будь-якої складності якісно та швидко
повний цикл ремонту "Львів Турбо Сервіс" - перший на Західній Україні сервіс з повним циклом ремонту турбін усіх типів та складності
терміновий ремонт Терміновий ремонт 5 годин
безкоштовна доставка Сервіс з доставки турбіни
безкоштовна діагностика Механічна та комп'ютерна діагностика турбіни
гарантія 6 місяців Гарантія 6 місяців, на відремонтовану турбіну, без урахування пробігу
мотор сервіс "Мотор Сервіс". Реставрація деталей та частин двигуна: шліфовка блоку двигуна, шліфовка колінвалу, реставрація головки, розточка хонінговка циліндра. Токарні роботи усіх видів

Етапи робіт

Заявка
01 Заявка Залиште заявку на нашому сайті або за телефоном
Консультація
02 Консультація Консультуємо, після чого визначаємо дату і час ремонту вашого авто, кінцеву вартість робіт
Виконання робіт
03 Виконання робіт Ремонт, профілактика та діагностика автомобіля в нашому сервісі
Результат
04 Результат Майстер повідомляє про виконану роботу, клієнт перевіряє автомобіль і оплачує ремонт
Безкоштовна діагностика турбіни мотор

Ремонтуємо турбіни всіх марок

ремонт

Ремонт чи заміна турбіни Sprinter? Що вибрати?

Серед автовласників поширена думка, що якщо в турбокомпресорі сталася якась поломка, намагатися відремонтувати її безглуздо і допоможе тільки повна його заміна. Це неправильно, і сформувалося таке враження через те, що багато автомеханіків не володіють навичками реставрації турбін або здійснюють неякісний ремонт, що призводить до нових несправностей.

Насправді ремонт, здійснений фахівцями, суттєво продовжує термін роботи турбіни. Поломка агрегату не означає, що потрібна повна заміна.

Які ознаки вказують на те, що є несправність

Водію важливо уважно прислухатися до нехарактерних змін у роботі свого автомобіля. За наявності хоча б однієї з цих ознак важливо не відкладати візит в автосервіс. Можливо, проблема в турбіні, якщо:

  • Димить із вихлопної труби. Дим може мати чорний, синій чи сірий відтінок;
  • З’явилися нетипові шуми з-під капота – стукіт, свист;
  • Витрата моторного масла помітно збільшується;
  • При натисканні на педаль газу автомобіль не тягне, немає колишньої динаміки при розгоні.

Чому можуть виникати такі проблеми? Найчастіше поломки в турбокомпресорі виникають при несвоєчасній заміні моторного масла або при використанні неякісного масла чи палива. Буває, що в турбіну потрапляють сторонні предмети.

Компанія «Львів Турбо Сервіс» здійснює ремонт турбокомпресорів будь-якої складності. Наш сервісний центр має в своєму розпорядженні сучасне обладнання для проведення діагностики та ремонту.

Принцип ремонту турбіни Спрінтер

Ви приїжджаєте на діагностику турбіни. Наші спеціалісти проводять огляд з демонтажем турбіни або без нього. У роботі ми використовуємо сучасне обладнання, за допомогою якого можна легко визначити поломку.

Фахівець роз’яснить вам суть проблеми, можливі причини її виникнення та шляхи вирішення. Якщо турбіну можна відремонтувати, ми замінимо пошкоджені вузли і встановимо нові. Виконуємо балансування турбіни. Ви перевіряєте свій автомобіль. Фахівці пояснюють, які роботи було проведено та як у майбутньому уникнути повторення таких поломок. Після цього ви сплачуєте вартість ремонту турбіни Sprinter Mercedes. Даємо гарантію на нашу роботу, і будьте  впевнені в її якості нашої роботи.

Ми виконуємо ремонт турбін Sprinter  за відмінними цінами. Чекаємо вас вул. Пасічна 127.

Телефонуйте нам зараз. Довірте турботу про ваше авто професіоналам! Ми підберемо зручний для зустрічі час і в короткі терміни усунемо будь-які проблеми з турбіною.

✅ Телефонуйте нам зараз❗️ Довірте турботу про ваше авто професіоналам ❗️ Ми підберемо зручний для зустрічі час і в короткі терміни усунемо проблеми з турбіною. 

Марки авто з якими працюємо