Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Світові виробники турбін.

На сьогодні існує 5 головних виробників турбокомпресорів та ще декілька, котрі виробляють якісні та надійні турбіни. Виробники двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ), такі як BMW, VW-Audi, МАN, Daimler-Chrysler, FIAT, FORD, KHD, MVM, Perkins, Volvo, Scania, GM, Liebherr, всі використовують турбокомпресори вищезгаданих виробників.

Ремонт турбін у Львові вул. Пасічна 127

Турбокомпресори GARRETT- Honeywell International Inc. (США). 14 заводів по усьому світі. Ця корпорація виробляє турбіни для ДВЗ легкових, вантажних,спецтехніки, сільськогосподарських, дизельелектровозів, корабельних двигунів.

BorgWarner TurboSystems GmbH (Німеччина) турбіни KKK, Schwitzer, Hitachi мають 7 заводів по всьому світі.

ККК (Німеччина) - турбокомпресори для двигунів легкових астомобілів, вантажних, автобусів, сільськогосподарської техніки, дизельелектровозів, корабельних двигунів та великих промислових двигунів.

Schwitzer (Англія)- цей виробник випускає увесь спектр турбін для вантажних так спецтехніки.

Hitachi (Японія)- широкий модельний ряд турбокомпресорів для техніки, вироробництво розташоване в Азії. Займається виготовленням в основному турбін для легкових автомобілів.

Турбіны Holset, Caterpillar, Cummins- Cummins Engine Co. (США). 6 заводів. Holset - випускає турбіни для важких та промислових двигунів, а також почав виробництво турбін для легкових автомобілів. Турбіни Caterpillar, Cummins - для важеої техніки, тракторів, екскаваторів, комбайнів, гірськодобувної техніки.

Турбіни IHI-Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co., Ltd. (Японія) 5 заводів. Турбокомпресори для японських та корейських автомобілів. Спільно з Daimler-Chrysler налагодив виробництво турбін в Італії.

Mitsubishi Heavy Industries Co., Ltd. (Японія) - турбіни під маркою MHI. Турбокомпресори для легкових автомобілів Mitsubishi, Volvo, BMW, SAAB, Chrysler. Турбіни Mitsubishi для вантажних та спецтехніки.

Komatsu (Японія) - турбокомпресори для тяжкої будівельної, кар"єрної техніки.

Toyota (Японія) - тільки для ДВЗ Toyota. А в 2000р. спільно з IHI побудували завод по виробництву турбокомпресорів в Тайланді.

Купити турбіну чи ремонтувати турбіну? Розглядаємо всі за і проти. Ввідремонтувати турбіну (або обміняти турбіну) дізнайся зателефонувавши до нас або через форму запит ціни.

Купить турбину во Львове ул. Пасичная 127. Ремонт турбины Львов. Обмен турбин Львов.